O nás

Společnost UTC, spol. s r.o. byla založena roku 1991 jako společnost s ručením omezeným. Hlavní aktivitou společnosti je distribuce kuchyňského náčiní a domácích potřeb. Společnost UTC, spol. s r.o. dosáhla za 25 let působnosti na českém trhu významného postavení v segmentu kuchyňských a domácích potřeb, stojí na přední pozici na trhu. Řadí se mezi 3 nejvýznamnější společnosti ve svém oboru na českém trhu.

Aktivity společnost

Společnost importuje a distribuuje zboží vlastních značek - kuchyňské náčiní TORO a PROVENCE, keramiku a porcelán Collezione Paolo Roncci, zahradní potřeby GREEN GARDEN a úklidové prostředky TORO.

UTC, spol. s r.o. také distribuuje ve střední a východní Evropě následující značky: italské plastové výrobky Tontarelli, žehlící prkna Pirola, pracovní kufry a pracovní organizéry Nouvelle Plastique, holandské svíčky Bolsius, příbory Amefa, italské pánve Moneta a mnohé další.

Celková nabídka obsahuje téměř 6000 výrobků.

Mimo České centrály má společnost vlastní zastoupení v Estonsku, Lotyšsku a Kazachstánu. Export do dalších zemí jako Slovensko, Bělorusko, Litva, Maďarsko, Rumunsko, Chorvatsko a Černá Hora je organizován prostřednictvím smluvních regionálních partnerů.

Garance

U každého z výrobků zaručujeme následující vlastnosti:

  • Původ – výrobky vlastních značek vznikají v dílnách předních českých a zahraničních výrobců
  • Funkčnost – naši technici a kontroloři jakosti sledují kvalitu, dokonalou funkčnost i všechna ostatní kritéria, která zaručují, že naše výrobky nejen výborně poslouží, ale budou také zdobit kuchyni
  • Zpracování – kuchyňské a domácí potřeby jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů certifikovaných pro použití v domácí i profesionální kuchyni
  • Kvalita – volíme materiály tradiční (prvotřídní nerezavějící ocel, silnostěnný porcelán, odolné plasty, ušlechtilé dřevo) i materiály moderní (žáruvzdorný silikon, transparentní plasty apod.)
  • Užitnost (použitelnost) – výrobky jsou uzpůsobeny pro co nejširší spektrum využití. Většina nových řad nerezového a keramického nádobí je určena pro použití na všech typech sporáků – plynových, elektrických, sklokeramických, halogenových i indukčních.
  • Variabilita – výrobky jsou dodávány ve všech běžně používaných velikostech a ve více barevných provedeních
  • Inovace – každý měsíc máme pro své zákazníky připravenou nejméně jednu novinku